Marki

 • Adriatica

  Kluczowym zdaniem firmy jest kreowanie nowych technologii i tworzenie nowoczesnych dzieł zegarmistrzostwa. Napis Swiss Made na zegarkach Adriatica ucieleśnia koncepcję połączenia wysokiej szwajcarskiej jakości, precyzji, niezawodności scalonej z elegancją i oryginalnością wzornictwa.

 • Asarto

  Asarto

  Asarto specjalizuje się we wkładach atramentowych i laserowych. Ofertę uzupełniają folie do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.

 • Canon

  Canon

  Canon Inc. (jap. キヤノン株式会社 Kiyanon Kabushiki-gaisha) – japońskie przedsiębiorstwo, lider w technologii obrazowania, specjalizujące się w produktach optycznych oraz rozwiązaniach do profesjonalnego druku.

 • Daniel Klein

  Zegarki Daniel Klein

  Marka Daniel Klein jest marką modową, dlatego jej hasłem przewodnim jest „Fashion for everyone”, co oznacza „moda dla każdego”.

 • Fuji Time

  Zegarki Fuji Time

  Japonia to nie tylko kraj kwitnącej wiśni, ale też jeden z liderów tworzenia najlepszych zegarków na świecie.

  Japońska marka Fujitime zapewnia wysoką jakość w produkcji klasycznych zegarków. Charakteryzuje je niebywała wytrzymałość precyzja i unikalny design. Zegarki Fujitime wykonane są z wysokiej jakości materiałów i z ogromną dbałością o szczegóły.

 • HIRSCH

  HIRSCH - paski do zegarków

  Od roku 1795 nazwa HIRSCH nieodłącznie kojarzy się ze skórą. Jako uznany producent wysokiej jakości akcesoriów skórzanych, zdobiących do dzisiaj najcenniejsze zegarki świata. Firma cieszy się od dziesięcioleci światową sławą.

  Posiadamy w naszej ofercie paski wykonane ze skór egzotycznych takich jak skóra krokodyla, aligatora, jaszczurki, strusia oraz paski ze skór cielęcych o różnych fakturach i kolorach. Dla miłośników natury posiadamy kolekcje pasków ze skór ekologicznych lub ze splotu karbonu.

 • Obaku

  Zegarki OBAKU

  Obaku jest marką tworzącą zegarki o ponadczasowym stylu, z zachowaniem ducha minimalizmu i prostoty. Inspiracją stojącą za stworzeniem zegarków Obaku jest klasyczna tradycja duńskiego wzornictwa, połączona z azjatycką filozofią zen, która skupia się na zasadniczych kwestiach naszego życia.

 • Orient

  Zegarki Orient

  Orient to połączenie doskonałej jakości i ciekawego designu. Ich zegarki dedykowane są klientom szukającym tradycyjnych i uniwersalnych modeli o wysokiej klasie wykonania, ale w ofercie znajdują się także bardzo funkcjonalne zegarki sportowe. Wszystko o dość charakterystycznym designie, który przywodzi na myśl azjatycką estetykę na najwyższym poziomie.

 • Tiom

  Normy Jakości ISO

  Materiały eksploatacyjne Tiom spełniają wysokie normy jakości, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty
  ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.

 • Vostok Europe

  Zegarki Vostok

  Męskie i damskie modele zegarków Vostok Europe słyną z jakości i wyjątkowego wyglądu. Marka powstała w ramach kontraktu pomiędzy przedsiębiorstwami Chystopol Watch oraz Vilnius Koliz i pochodzi z Litwy.