Zegarmistrz Łódź

Zapraszamy do wysoko wyspecjalizowanego w zakresie usług zegarmistrzowskich punktu w centrum Nowa Górna w Łodzi. Współpracujemy z najlepszymi firmami ze Szwajcarii, korzystamy z najwyższej jakości narzędzi oraz mamy dostęp do najnowszych technologii.

Nasz punkt świadczy kompleksowe usługi zegarmistrzowskie w tym. m.in. naprawy zegarków i zegarów, naprawa bransolety zegarka, oraz wymiany baterii.

Serwis i naprawa oryginalnych zegarków, w tym luksusowych modeli zegarków, to jedna z oferowanych przez nas usług. Jako profesjonalny warsztat zegarmistrzowski z wieloletnim doświadczeniem w sztuce renowacji i naprawy zegarków, możemy pomóc zarówno w serwisowaniu i naprawie posiadanych już zegarków, jak i w wyborze nowego zegarka. Stale rozwijamy nasze umiejętności, podnosimy kwalifikacje i zdobywamy nowe kompetencje, aby sprostać wszystkim wymaganiom stawianym nam przez naszych klientów i ich piękne czasomierze.

Naprawa, renowacja i serwis zegarków na najwyższym poziomie

zegarki, usługi zegarmistrzowskie, naprawy zegarków, naprawy zegarów, zegarki daniel klein, zegarki fuji time, zegarki japońskie, Zegarmistrz łódź Górna, zegarmistrz łódź, zegarmistrz łódź carrefour

Jesteśmy filią firmy Tempus Arkadiusz Złotowski

Realizujemy w pełni profesjonalne, kompleksowe naprawy, oraz również kompletną renowację wszystkich typów zegarków i zegarów.

Dostarczamy oryginalnych części, zapewniając precyzję, rzetelność i solidność poszczególnych rozwiązań. Realizując naprawy ekskluzywnych modeli dbamy o ich pierwotne właściwości i estetykę.

Zegarmistrz Centrum Handlowe Nowa Górna

Oferujemy profesjonalny serwis zegarków praktycznie wszystkich marek, w tym między innymi Atlantic, Epos, Rado, Longines, Certina, Tissot, Calvin Klein, Maurice Lacroix, Epos, Glycine, Eterna, Orient, Seiko, Rolex, Tag Heuer, Chronoswiss, oraz inne.

Na miejscu dostępne są także paski do zegarków, bransolety, baterie oraz tusze i tonery do drukarek.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem zegarków Omega

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty ukończenia szkoleń w firmie OMEGA na następujące kalibry:

830 (eta Unitas), 651, 2500, 2520, 1120 (eta 2892-2) , 1128, 861, 1861, 1151 (Valjoux 7750) oraz mechanizmy marki Omega 2500 i 8500 z wychwytem co-axial . W marce Longines kalibry: L697 i L698.

Jesteśmy również autoryzowanym serwisem marek:

  • Rado
  • Longines
  • Hamilton
  • Mido
  • Certina, również serwis gwarancyjny
  • Tissot, również serwis gwarancyjny
  • Calvin Klein

Do naprawy tych marek używamy oryginalnych części. Jeśli dostępność tych części będzie ograniczona z powodu wycofania mechanizmu z produkcji, będziemy używać zamienników lub innych substytutów za zgodą klienta. Bez żadnych problemów poradzimy sobie również z popularnymi markami japońskimi takimi jak Seiko, Citizen. Na wykonane usługi udzielamy rocznej lub dwuletniej gwarancji.

Naprawiamy też zegary ścienne, podłogowe i kominkowe.

Zapraszamy. Jesteśmy dla Państwa stacjonarnie w Łodzi.

Siedziba główna firmy - FU TEMPUS Arkadiusz Złotowski