Kategorie bloga
add remove
Archiwum bloga
add remove
Tagi
add remove
orient bambino zegarki orient zegarki na lato zegarki jacques lemans zegarki fuji time zegarki adriatica zegarki daniel klein zegarki orient zegarek do garnituru oryginalny zegarek serwis zegarmistrzowski zegarki kwarcowe zegarki modowe zegarki mechaniczne zegarki orient

Zegarki japońskie Fuji Time w naszej ofercie

0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0

Jakość klasycznych zegarków oferowanych przez japońską markę Fujitime jest wysoka. Zegarki Fuji Time charakteryzują się niesamowitą trwałością, precyzją i unikalnym designem. Zegarki Fujitime wykonane są z wysokiej jakości materiałów i z wielką dbałością o szczegóły. Ich koperty i bransolety wykonane są z antyalergicznej stali szlachetnej, oraz w niektórych modelach z tytanu.

Zegarki Fuji Time

Marka Fujitime jest własnością firmy Central Resources Oriental Limited, założonej  w 1980 roku. Od wielu lat zegarki Fujitime produkowane są przy użyciu japońskich mechanizmów mechanicznych i kwarcowych Miyota firmy Citizen.

Ze względu na dużą popularność swoich produktów, firma zaczęła powiększać swoją sieć sprzedaży na całym świecie - w latach 90 rozszerzyła swoją sieć sprzedaży na Europę, w tym Polskę, i rozwija się do dnia dzisiejszego.

Zegarki japońskie - Fuji Time Japan

Zegarki Fujitime utrzymane są w konserwatywnym japońskim stylu, mocno nawiązującym do marki Orient. Doskonałe proporcje i najdrobniejsze detale świadczą o elegancji tych czasomierzy. Zegarki Fuji Time to klasyka w swoim rodzaju i sprawiają, że każda kreacja będzie piękniejsza i bardziej wyrafinowana.

W logo marki znaduje się charakterystyczny zarys góry Fudżi (Fuji jap.富士山 ) – czynnego stratowulkanu i zarazem najwyższego szczytu Japonii, który leży na wyspie Honsiu, na południowy zachód od stolicy, Tokio.

Chociaż firma nie prowadzi już swojej firmowej strony internetowej Fujitime, zegarki Fujitime są nadal są produkowane i dostępne w sprzedaży. Marka jest przedstawiana również jako Fuji Time, czyli Fujitime pisane osobno.

Zegarki z kraju kwitnącej wiśni mają rzeszę fanów w Polsce, lecz nie tylko i są od lat pożądane dzięki delikatnemu rzemiosłu, precyzyjnym detalom i niskim cenom. Jak wiemy, Japonia to kraj nowoczesności i zarazem głęboko zakorzenionej tradycji, co znajduje odzwierciedlenie w kunszcie japońskich zegarków i jest symbolem ich niezawodności.

Komentarze
Musisz być zalogowany, aby zostawić komentarz!